[B3] MASQUE HYDRA INTENSIF

Nemlendirici, doldurucu ve yatıştırıcı maske

Cilde hızla nemini kazandıran ve suya doyuran doğal biyoselülozdan elde edilmiş dermatolojik maske
79

Hassas cilt, nemsizlik, rahatsızlık ve gerginlik hissi, nemsizlik çizgileri...

Rahatlatıcı ve tazelik hissi veren bu doğal biyo-selüloz maske, içerdiği konsantre B3 Vitamini ve hyaluronik asit sayesinde cildi hızla yatıştırır, nemlendirir ve yumuşaklık sağlar. Sadece 15 dakikada, aktif bileşenlerin cilde transfer edilir, maske formu sayesinde kapatıcı etkisi ile nemlilik maksimum seviyeye ulaşır. Nemsizlik çizgileri azalır ve cildin kalitesi artar. Sadece bir kullanımdan sonra daha yumuşak, daha rahat ve daha nemli bir cilt hissi oluşur.

Cildin yaşlanmasına karşı mücadelede ilk adım nemlendirme, güzel cildin temelidir. Cildi uzun vadeli korumak için güçlendirmek ve sakinleştirmek önemlidir.

Niyasinamit olarak da adlandırılan B3 vitamini, cilt bariyerini güçlendiren ve restore eden çoklu onarıcı özelliği olan öncü bir aktif maddedir. SVR [B3] MASQUE HYDRA INTENSIF, hasarlı cildi onarmak için yüksek konsantrasyon,%5, B3 vitamini içerir. Sıkılaştırıcı etkisi olan ve epidermisin su rezervlerini dolduran düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit ile birleştiğinde, B3 vitamini yoğun bir şekilde nemlendirir, susuz cildi güçlendirir ve dolgunlaştırır. Bu iki aktif bileşen, hindistan cevizi suyundan fermente edilerek üretilen, doğal, çok dayanıklı ve yüksek emme kapasiteli olan biyoselüloz maske ile cilde uygulandığında hızla cilt tarafından emilir. Bu mekanizma, günlük dışsal hasarlar karşısında cildi rahatlatırken, nemlendirir ve dolgunlaştırır.

Sadece 17 bileşenle ve kokusuz olarak formüle edilen bu maske, en hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Formülü %94 doğal kökenli bileşenler içerir (1) 

(1) Ampoule B3 Hydra formülü.

Dermatolojik kontrol altında ve hassas ciltlerde test edilmiştir.

Rahatlatıcı ve nemlendirici maske ile:

 +%65 daha pürüzsüz cilt (1)

+%44 yatıştırma (2)

%90 cilt 15 dakika içinde dolgunlaştırılır (3)

(1) DERMATOLOJİK PUANLAMA - 21 KATILIMCI - 1 UYUGLAMA (2) ÖZ DEĞERLENDİRME - 21 KATILIMCI - 1 UYGULAMA (3) ÖZ DEĞERLENDİRME - 21 KATILIMCI - 28 GÜN - HAFTADA 2 UYGULAMA

Ürünü uygulamadan önce cildinizi temizleyin. Maskeyi açın, iki koruyucu filmi çıkarın ve cilde yapışmasını sağlamak için dokunarak yüzünüze yerleştirin. 15 dakika boyunca, etken maddelerin cilt tarafından emilmesini sağlamak için ciltte kalmasını sağlayın. Çıkarın ve varsa kalan fazla ürünü hafif masaj hareketleri ile cilde uygulayın. Kullanımdan sonra krem uygulamasına veya durulamaya gerek yoktur, maske doğal olarak nemlendiricidir. Maskeyi haftada bir veya iki kez kullanın.
Haftada 1 kez uygulama ile 15 günlük B3 ampul içeriği kadar yoğun içerik uygulaması sağlar
Cildi suya doyurur, nemini geri kazandırır, yatıştırır ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı olur.
Doğal biyoselülozdan üretilmiş, %100 geri dönüşümlü dermatolojik maske

The best of [B3] MASQUE HYDRA INTENSIF

BENZER ÜRÜNLER