[HYALU] BIOTIC

Nemsizlik, gerginlik, kırışıklıklar, ince çizgiler.

Cildinizi, cilt işlevi için gerekli olan üç aktif maddeden oluşan bir kombinasyonla yenileyin: pastörize probiyotikler, stabilize C vitamini ve hyaluronik asit. Cildi dolgunlaştırmak ve nemsizliğin neden olduğu kırışıklıkları ve ince çizgileri hafifletmek için bu yatıştırıcı jel, iki farklı hyaluronik asitle zenginleştirilmiştir. Gün geçtikçe cilt konforu artar, yatıştır ve pürüzsüzleşir. Dehidrasyon (nemsizlik) bir cilt durumudur ve yağlı, kuru veya karma olsun tüm ciltler buna duyarlıdır. Nemsiz cilt, susuz cilttir. Nemsizlik, çeşitli faktörler nedeniyle meydana gelebilir: çevresel (soğuk, kirlilik, UV vb.), harici (sigara, alkol), duygusal (stres, yorgunluk), uygun olmayan kozmetik ürünler veya tıbbi terapiler (örn. Akne için). Cildin yüzeyindeki hidrolipidik film, cildin neminin buharlaşmasını yavaşlatan doğal bir kalkan oluşturur. Bu bariyer işlevini sürdürmek için nemlendirme şarttır. Deride su yoksa bariyer işlevi etkilenir ve nem daha çabuk dışarı çıkar. Sonuç olarak, cilt daha az esnek ve parlak hale gelir ve gergin ve rahatsız hisseder. Nemsizlik nedeniyle oluşan ince çizgiler de görülebilir.

Cilt mikrobiyotası dengesiz ise cilt yaşlanması hızlanır. Bu nedenle korunması gerekir. SVR, cilt bariyerini güçlendirmek için PASTÖRİZE PROBİYOTİKLER kullanır. Bu özel suşları seçtik çünkü pastörizasyon işlemi probiyotik özelliklerini korumasını sağlar, bu da cilt bariyerini güçlendirir ve korur, aynı zamanda nemlendirir.

Ar-Ge'miz özel içeriklerle oluşturulan bir formülasyon geliştirdi: ORTA MOLEKÜLER AĞIRLIKLI HYALURONİK ASİT ile birleştirilmiş DÜŞÜK MOLEKÜLER AĞIRLIKLI HYALURONİK ASİT. Bu ikili, nemlendirme sürecini desteklemek, kırışıklıkları dolgunlaştırmak ve yumuşatmak için sinerjik bir şekilde hareket eder.

C vitamini cilt için hayati önem taşır, ancak vücudumuz onu doğal olarak üretmez. Saf haliyle kararsızdır ve zamanla oksitlenerek özelliklerini kaybeder. Bu nedenle Ar-Ge ekibimiz STABİLİZE C VİTAMİNİ kullanmayı tercih etti. Cilt, serbest radikallere karşı korunur; daha sıkı ve daha canlı görünür.

Lüks su bazlı jel dokusu, ciltteki ısı ve gerginlik hissini anında yatıştırır. Taze, çiçeksi, misk kokusu tazelik hissi yaratır. Cilt yenilenir ve nemlenir ve anında dolgunlaşır ve yatıştırılır. Gün boyu rahat hissettirir. Kırışıklıklar ve ince çizgiler azalır ve cilt elastikiyetini yeniden kazanır.

Artı olarak, doğal ve geri dönüştürülebilir! Formül% 80 doğal kaynaklı içerik içerir ve bir cam kavanozda paketlenmiştir. Bu, kullanımı ve geri dönüştürülmesini kolaylaştırır!
Dermatolojik kontrol altında ve% 100 hassas ciltte test edilmiştir.
434.00
AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, 1,2-HEXONADIOL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CARBOMER, MALTODEXTRIN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM HYDROXIDE, LECITHIN, LACTOBACILLUS FERMENT, PENTAERITHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE

The best of [HYALU] BIOTIC

BENZER ÜRÜNLER