AMPOULE [A] LIFT

Cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı, kırışıklık karşıtı ampul.

Önerilen en yüksek A vitamini konsantrasyonu ile cildin görünümünü düzenlemeye yardımcı olur.

347.00

Düzensiz cilt, cilt kusurları, genişlemiş gözenekler, kırışıklıklar.

Saf A vitamini içeren bu ampul, cildi pürüzsüzleştirmek için cilt dokusunu yeniden uyarır. Gün geçtikçe, cilt dokusu düzenlenir, cilt kalitesi iyileşir ve daha genç görünür.

Cilt yaşlanması kırışıklıklarla sınırlı değildir! SVR cildi bütünüyle destekleyen bütünleyici ve kişiye özel yaklaşımla, yaşlanma karşıtı bakımda hızlı ve uzun süreli sonuçlar sağlayan yeni ampul serisini geliştirdi. Kaç kadının cilt düzensizliklerinin yanı sıra kırışıklıklar ve ince çizgilerden endişe ettiklerini söylediğini biliyor musunuz? Hala çok fazla!

A Vitamini / Retinol, cildi yeniden canlandıran ve derin kırışıklıkların giderilmesini destekleyen yaşlanma karşıtı lider bir aktif maddedir. % 0.3 oranda kullanıldığında cildi yenileyecek kadar güçlüdür. SVR AMPOULE [A] LIFT içerisinde, epidermisin her seviyesinde etkinlik ve hassas ciltlerde optimum tolerans için kapsüllenmiş bir form içeren iki A vitamini formu kullanılmıştır. Kombinasyon cilt yüzeyini nazikçe pürüzsüzleştirir ve epidermisi yeniler. % 0.1'de konsantre edilen Saf Retinol, fosfolipidik zardaki lipozomlarla (cilt hücrelerindekilere benzer şekilde) %0.2 oranında kapsüllenmiş Saf Retinol, epidermisin içinde sürekli olarak salınır.

Sütümsü galenik formülü, anında cilde uyum sağlar ve aktif bileşenler gözle görülür sonuçlar ve pürüzsüz bir cilt için çalışır.

Hiçbir toksikolojik risk kanıtlanmamıştır, ancak ihtiyati bir ilke olarak, hamile kadınlar tarafından kullanılmasını önermiyoruz. Hassas ciltler için lütfen 'Nasıl kullanılır' bölümüne bakın.

Geri dönüştürülebilir bir cam şişede korunan %92 doğal kökenli bileşenler içerir.

Komedojenik değildir. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.


LAB18.28/B.14 - İÇİNDEKİLER (FORMÜL): AQUA/WATER/EAU, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, SQUALANE, PROPANEDIOL, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, ETHYL OLEATE, RETINOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) UNSAPONIFIABLES, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, PHOSPHOLIPIDS, TOCOPHEROL, CARBOMER, ETHYL LINOLEATE, ETHYL STEARATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, LAURYL GLUCOSIDE, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, 1,2-HEXANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, MYRISTYL GLUCOSIDE, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, POLYSORBATE 60, SODIUM CITRATE, SODIUM LACTATE, SORBITAN ISOSTEARATE, XANTHAN GUM, BHA, BHT, PARFUM (FRAGRANCE)

LAB18.28/B.14 - INGREDIENTS (CONTAINS): AQUA/WATER/EAU, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, SQUALANE, PROPANEDIOL, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, ETHYL OLEATE, RETINOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) UNSAPONIFIABLES, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, PHOSPHOLIPIDS, TOCOPHEROL, CARBOMER, ETHYL LINOLEATE, ETHYL STEARATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, LAURYL GLUCOSIDE, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, 1,2-HEXANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, MYRISTYL GLUCOSIDE, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, POLYSORBATE 60, SODIUM CITRATE, SODIUM LACTATE, SORBITAN ISOSTEARATE, XANTHAN GUM, BHA, BHT, PARFUM (FRAGRANCE)

Birkaç damlada özelleştirilmiş rutin: Yoğun güneş maruziyeti yok ise, ilk adım olarak sabah veya gece temiz cilde birkaç damla uygulanır, üzerine bakım kremi kullanılır veya doğrudan avuç içerisine alınan bir miktar kremle birkaç damla ampul karıştırılarak uygulanır. Gözlerle temasından kaçınılmalıdır. Yoğun güneş maruziyetinde akşamları kullanılması önerilir.

Hassas cilt: Retinol, hücre yenilenmesini aktive eden güçlü bir moleküldür. Her 3 günde bir kullanımla başlayın, cilt tepkiselleşmez ve iyi tolere ederse her 2 günde bir ve sonra her gün kullanılabilir. Karıncalanma, kızarıklık, yanma hissi, deskuamasyon durumunda, her 3 günde bir kullanılmalıdır.

Önerilen en yüksek konsantrasyonlarda %0.3 A vitamini içerir
Cildi yeniler, pürüzsüzleştirir, kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
Bakım kremleri ile karıştırılarak veya tek başına, sadece birkaç damla ile gözle görülür sonuç sağlar.

The best of AMPOULE [A] LIFT

BENZER ÜRÜNLER