AMPOULE [C] ANTI-OX

Yenileyici, kırışıklık karşıtı, ışıltı ve canlı bir görünüm sağlayan konsantre bakım.

7 gün sonra daha canlı görünüm için %20 optimize C vitamini.

354.00

Donuk, yorgun görünümlü cilt, düzensiz cilt tonu, kırışıklıklar.

Enerjik ve canlı görünümlü ciltler için %20 optimize C Vitamini! 

Optimize edilmiş yüksek konsantrasyon C vitamini içeren bu ampul, hızla daha canlı görünüm sağlar ve yorgunluk belirtilerini azaltır. Günden güne daha sağlıklı görünür: canlı, parlak ve eşitlenmiş! 

C vitamini, formülü o kadar kolay olmayan harika bir klasik! Saf haliyle zaman içinde kararsızlaşır, başka bir deyişle özelliklerini kaybeder ve artık etkili değildir. Görülebilir, fark edilir çünkü rengi kahverengiye döner.

Peki etkinliği nasıl en üst düzeye çıkarılabilir? SVR optimize edilmiş bir form kullanılır. Bu optimize C vitamininin % 20'si saf C vitamininin% 17'sine eşdeğerdir. Yapısı C vitaminine benzer ve saf C vitamini ile aynı özellikleri sağlar, ancak zaman içinde kolay bozulmaz, stabil ve etkilidir. Sonuç: Ampul C, cilt pillerini şarj eder, etkili bir destek sağlar ve dahası, açıldıktan sonra 9 ay boyunca saklanabilir.

Komedojenik değildir. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

LAB17.11/N.29 – İÇİNDEKİLER (FORMÜL): AQUA/WATER/EAU, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PROPANEDIOL, ETHOXYDIGLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, DIGLYCERIN, XYLITYLGLUCOSIDE, ALGIN, DISODIUM PHOSPHATE, EVODIA RUTAECARPA FRUIT EXTRACT, GLYCERYL POLYACRYLATE, METHYL DIISOPROPYL PROPIONAMIDE, POTASSIUM PHOSPHATE, PULLULAN, SERINE, TREHALOSE, ANHYDROXYLITOL, SODIUM HYALURONATE, UREA, XYLITOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE)

1 uygulamadan sonra: %+ 75  tonlanmış cilt (1)

7 gün sonra: +% 17 ten parlaklığı (2) +% 18 ten rengi homojenliği (4)

28 gün sonra: Yorgun görünümlü ciltlerin % 90'ında canlı görünüm artar (3) Donuk görünümlü ciltlerin %97'si daha enerjiktir (3)

(1) HEMEN UYGULAMA SONRASI 30 KATILIMCI İÇİN DERMATOLOJİK PUAN. (2) 7 GÜN SONRA 30 KATILIMCI İÇİN DERMATOLOJİK PUAN, GÜNDEN İKİ UYGULAMA (3) ÖZ DEĞERLENDİRME - 32 KADIN - 28 GÜN - GÜNDE 2 UYGULAMA. (4) 7 GÜN SONRA 30 KATILIMCI İLE ÖZ DEĞERLENDİRME

Birkaç damla özelleştirilmiş rutin: normal kreminizden önce sabah ve gece uygulayın veya doğrudan kreminize karıştırın. Göz çevresinden kaçının.
Yüksek konsantrasyon optimize %20 C vitamini içerir. 
Donuk, mat ve yorgun görünümlü ciltler için canlandırıcı ve aydınlatıcı bakım
Bakım kremleri ile karıştırılarak veya tek başına, sadece birkaç damla ile gözle görülür sonuç sağlar.

The best of AMPOULE [C] ANTI-OX

BENZER ÜRÜNLER