AMPOULE REFRESH

Kırışıklıklar, ifade çizgileri, morluk ve torbalanma için göz çevresine özel bakım serumu
297.00

Bu ultra tazelik hissi veren sabah serumu, göz çevresini uyandırır, tonlandırır ve pürüzsüzleştirir.

Kafeinle zenginleştirilmiş formülü, göz çevresindeki cildi uyarır, mikro dolaşımı teşvik eder, koyu halkalar ve göz altı torbaları üzerinde çalışmasını sağlar. Peptidler ve hyaluronik asit sayesinde göz çevresi yumuşatılır, sıkılaştırılır ve nemlendirilir, güne hazır hale gelir. Ayrıca yenilikçi bir aplikatör ile birlikte gelir! Metal pipet, anında ferahlatıcı bir etki için ürünü doğrudan hedeflenen alana masaj yaparak, göz altı torbaları ve koyu halkaları yok etme eylemini en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Sabahları artık yorgun ifade ve şişkinlik yok - gözler taze, uyanmış ve yumuşatılmış olarak güne başlar.

% -2 bitki kafein: Göz çevresini canlandırır ve tonlandırır. Koyu halkaları azaltmayı destekler.

-% 2 Peptitler: Cildi pürüzsüzleştirir. Kas faaliyetini azaltarak ifade çizgilerinin derinleşmesini engellemeye yardımcı olur.

- Hyaluronik asit: Göz bölgesini nemlendirmek ve güçlendirmek için orta moleküler ağırlık. Kırışıklıklar ve ince çizgiler gözle görülür şekilde yumuşatılır.

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, CAFFEINE, ISONONYL ISONONANOATE, PROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM POLYACRYLATE STARCH, CAPRYLYL GLYCOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE, HEXYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE

HASSAS GÖZ ÇEVRESİNDE KANITLANMIŞ ETKİNLİK:

•  -%27 koyu halka görünümünde azalma (1)

•  -%31 torbalanma görünümnde azalma (1)

•  -%24 kırışıklıklar ve ince çizgilerde azalma (2)

• +%40 göz çevresinde sıkılık (2)

 8 saat nemlendirme (3)

* Dermatolojik skor, 56 gün sonra 31 gönüllü, günde bir kez uygulama,% değişim. ** Öz değerlendirme, 56 gün sonra 31 gönüllü, günde bir kez uygulama,% değişim.

BENZER ÜRÜNLER