CICAVIT+ LEVRES

Kuru ve çok  kuru dudaklar için besleyici ve onarıcı dudak kremi . Çatlamış, hasar görmüş, tahriş olmuş dudaklar. Sanılanın aksine çatlamış ve kuru dudaklar sadece soğuktan kaynaklanmaz. Tıbbi terapiler, alerjiler, kirlilik, güneşe maruz kalma, dehidrasyon ve sigara gibi dudakların hasar görmesinin başka birçok nedeni vardır. Dudak kreminin tekrar tekrar uygulanmasından sonra bile dudaklar kurur, çatlar ve ağrır. Cildimizin geri kalanı gibi dudaklar da özel olarak formüle edilmiş bakımlarla özel ilgiye ihtiyaç duyar.

Cicavit + Lèvres, dudaklarınıza bakım yapmak için yeni günlük yardımcınızdır. Her türlü dış etkenlere karşı koruyucu bir film bırakır. Konsantre bir onarım aktif maddesi ile formüle edilmiş ve% 99 doğal türevli bileşenlerden yapılmış Cicavit + Lèvres nemlendirir ve cilt bariyerini iyileştirmeye yardımcı olur. Dudaklar onarılır, beslenir ve rahattır.

Balsam dokusunun uygulanması kolaydır, şeffaftır ve yapışkan değildir.  Bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına uygundur.
51,00
"Dudaklara gerektiği sıklıkta uygulayın. Dudaklarda sızıntılı tahriş varsa uygulamayın."
RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HYDROGENATED CASTOR OIL, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, GLYCERIN, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AQUA/WATER/EAU, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PROPANEDIOL, TOCOPHERYL ACETATE, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, CAFFEYL GLUCOSIDE, RHAMNOSE, GLUCOSE, GLUCURONIC ACID, CITRIC ACID

The best of CICAVIT+ LEVRES

BENZER ÜRÜNLER