CLAIRIAL PEEL

Kahverengi leke karşıtı, aydınlatıcı, leke bakımını hızlandırıcı

Clairial Peel, yüzey pigmentlerini eksfoliye eden ve giderilmesine yardımcı, her türlü kahverengi leke ve cilt tonu eşitlemede etkili bir depigmentasyon hızlandırıcısıdır.

249.00

Optimize edilmiş sonuçlar için depigmentasyon hızlandırıcı. Yüzeydeki lekeli bölgeleri arındırır. Her türlü kahverengi leke ve cilt tonları. Hipoalerjenik.

PARFÜM İÇERMEZ

INCI :

140513 - İÇİNDEKİLER (FORMÜL) : AQUA (PURIFIED WATER), CITRIC ACID, CYCLOPENTASILOXANE, PROPANEDIOL, CORN STARCH MODIFIED, SODIUM HYDROXIDE, OCTYLDODECYL PCA, SILICA, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, 1,2- HEXANEDIOL, DIACETYL BOLDINE, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4- HYDROXYHYDROCINNAMATE, OLIGOPEPTIDE-68, UNDECYLENOYL PHENYLALANINE, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED LECITHIN, POLYACRYLATE-13, POLYISOBUTENE, POLYSORBATE 20, SODIUM OLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, TRIETHANOLAMINE, CHLORPHENESIN, CITRONELLYL METHYLCROTONATE.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

Yüz - Boyun - Dekolte - Eller - Kolların ön kısmı. Her 2 günde bir 1 tek başına uygulanır. Uygulama yapılmayan diğer geceler CLAIRIAL Crème 10 veya Serum kullanılabilir.

Leke bakımının etkinliğini artırma: Leke giderici ve önleyici ürünlerin etkisini destekler
Daha pürüzsüz ve arınmış cilt
Hafif tekstür, yumuşak soyma etkisi

The best of CLAIRIAL PEEL

%0 ALLERJEN

%100 HASSAS CİLTLER

• LUMIWHITE+ depigment kompleks %10: Koyu renkli lekelerin görünümünü azaltır.

• Sitrik asit: Cilt dokusunu pürüzsüzleştirir ve arındırır.

HİPOALLERJENİK - YÜKSEK TOLERANS
100% HASSAS CİLTLER ÜZERİNDE TEST EDİLDİ