HYDRALIANE EXTRA RICHE

Yoğun nemlendirici balsam
Hydraliane Extra-Riche, ultra besleyici maddelerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde, çok kuru ciltler için 24 saat boyunca nemlendirme sağlayan bakım kremi.

124.00

Hiçbir kaynak ciltteki suyla eş değer değildir bu nedenle cildin optimum nemlendirilmesini sağlamak için SVR Laboratuvarı, cilt ile mükemmel uyumu olan "FİZYOLOJİYE ADAPTE EDİLMİŞ SU" yu (Physio-adapted Water) formüle etti.

Eser elementler üzerinde yoğunlaşan bu ideal su, anında, uzun süreli ve yoğun bir nemlendirme sağlayan nemlendirici ürün yelpazesi Hydraliane'nin kalbinde yer alan özel içeriklerden oluşur.

Hydraliane nemlendiricilerin gücü, cildin doğal nemlendirici faktörlerini 24 saat boyunca* düzenli bir şekilde taklit etmekten gelir ve bu sayede cilt fizyolojisine benzer bir nemlendirme sistemi oluşturur.

Hydraliane Extra Riche, çok kuru ciltlere özel formüle edilmiştir. Hidrofilik şekerler ile zenginleştirilmiş formülü ve sıvı kristallerle yapılandırılmış yeni jenerasyon dokusu, en iyi şekilde nemlendirmek için suyu cilde hapseder.

% 40 oranında fizyolojik su ile formüle edilmiştir. 24 saat nemlendirme**, konfor*** ve parlaklık sağlamak için ultra besleyici maddelerle desteklenmiştir.

Lipit takviye edici aktif bileşenlerle desteklenmiş (% 10 shea yağı,% 2 bitki bazlı skualen, balmumu, vb.) konsantre formül, cilde uzun süreli konfor sağlamak için % 37 ultra-besleyici faz içerir. Hızla eriyen dokusu ve kadifemsi pürüzsüz bitiş, optimum kullanım keyfi sunar.

Gerginlik hissi hızla giderilir, cilt beslenir, daha yumuşak ve esnektir. Hidrofilik şekerler ile zenginleştirilmiş formülü ve sıvı kristallerle yapılandırılmış yeni jenerasyon dokusu, üst düzey nemlendirme için uzun süreli su salınımı sağlar. 24 saat içinde çok kuru ve hassas cildin rahatlatılmasına yardımcı olur *.

** Korneometrik ölçümler, 11 gönüllü.
*** Öz değerlendirme, 22 gönüllü,% 100 çok kuru ve hassas cilt.
**** Hydraliane Légère, Riche ve Extra-Riche.
*****% memnuniyeti, 22 gönüllü,% 100 çok kuru ve hassas cilt.

Çok kuru ciltler için besleyici, yağsız, hızlı eriyen doku. Kadifemsi pürüzsüz bitiş.

YÜKSEK KONSANTRASYON DERMATOLOJİK AKTİF MADDELER

•% 40 fizyolojiye adapte edilmiş su: sürekli olarak hücreler için gerekli olan suyu sağlar
•% 2 hidrofilik şekerler: cildi uzun süreli olarak nemlendirmeyi destekler
•% 10 shea yağı: onarır, besler ve korur
•% 2 skualen: cildin esnekliğini arttırır
Hassas ciltlerde %100 kanıtlanmış etkinlik


Çok kuru ve hassas cilde sahip olanlar tarafından denendi;
% 100 ***** Yumuşak ve esnek bir cilt
95% ***** Gerginlik hissi hızla azaldı
82% ***** Uzun süreli konfor sağladı
91% ***** Yağsız ve yapışkan olmayan doku

INCI:

LAB14.19 / D.16 - İÇİNDEKİLER (KONTEYNERLER): AQUA (AĞIRLANMIŞ SU), BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) YAĞI, C10-18 TRİGLİSERİDLER, PROPANEDİOL, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHYLHEXYL STEARATE, ISOCETYL STEAROYL STEARATE, SQUALANE, CETİL ALKOL, siklopentasiloksan, gliseril stearat, AMONYUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE / VP kopolimeri, dİMETİKON, sakkarid izomerat, magnezyum glukonat, manganez glukonat, tokoferil asetat, çinko glukonat, 1,2-heksandiol, C12-16 alkoller CETETH® 20, sitrik asit, dimetikonol, lesıtın , MYRISTYL ALKOL, MYRISTYL GLUCOSIDE, PALMİTİK ASİT, PEG-75 STEARAT, SODYUM CITRAT, SODYUM LAKTAS, STEARETH-20, SENTETİK BEESWAX, KLORFENEN, O-CYMEN-5-OL, PARFUM (KIRILGAN)

Hassas cilt üzerinde kanıtlanmış etkinlik.
Hipoalerjeniktir

Temizlenmiş yüz ve boyuna sabah ve / veya akşam uygulayın. Mükemmel makyaj tabanı oluşturur.