SEBIACLEAR ACTIVE

Yoğun bakım: Akne (sivilce), komedon (siyah ve beyaz nokta) ve akne izleri...

Sebiaclear Active, akne oluşumu karşıtı ve akne eğilimi nedeniyle cilt pürüzlerinin ve akne lekelerinin giderilmesine ve önlenmesine yardımcı bir bakım kremidir. Yoğun konsantre formülü lekeler, siyah noktalar, izler ve yağlılık nedeniyle oluşan parlama üzerinde etkilidir.

129.00

SEBIACLEAR ACTIVE, karma ve yağlı ciltlerde akne oluşumu ile mücadele için tasarlanmış, yoğun bir cilt bakım ürünüdür. Formülü, ürün yelpazesindeki en konsantre formüldür; akne oluşumu, akne nedeniyle gelişen lekeler, siyah noktalar ve yağlı ciltlerde görülen parlama üzerinde çoklu etkinlik sunar. Uzun süreli nemlendirici ve matlaştırıcı etkinliği bu ürünü, akne eğilimli karma ve yağlı ciltler için vazgeçilmez kılar!

SEBIACLEAR, akne oluşumunu ve akne sonrası oluşan lekeleri, siyah noktaları ve aşırı sebumu ortadan kaldırmaya yardımcı içeriklerle desteklenmiştir.

Optimum tolerans ve kullanım keyfi sunan bu ürün, akne sonrası oluşan izler üzerinde hafifletici ve özellikle kırmızı-kahverengi izleri gidermeye yardımcı etki sağlar**.

Tüm farklı cilt tipleri akneye yatkın olabilir, bu nedenle SVR Laboratuarları tüm cilt tiplerinde etkili bir bakım için SEBIACLEAR ürünlerini güçlü içeriklerle formüle etti:

GLUKONOLAKTON, anti-enflamatuar ve keratolitik etki. (AHA'lar kadar etkili ancak cilt tarafından daha iyi tolere edilebilir***.)
NİYASİNAMİT, anti-bakteriyel ve sebum düzenleyici etki****.
Akne oluşumunu engellemeye ve gidermeye yardımcı olan ve optimal konsantrasyonlarda kullanılan içerikler cildin bütünlüğünü bozmaz.


SEBIACLEAR ürünleri:
HİPOALERJENİKTİR, 100% HASSAS CİLTLERDE KULLANILABİLİR ve YAĞ İÇERMEYEN / KOMEDOJENİK OLMAYAN ŞEKİLDE FORMÜLE EDİLMİŞTİR.

* SVR tarafından **SEBIACLEAR ACTIVE, klinik skor, 42 katılımcı. ***Edison BL, Green BA, Wildnauer RH, Sigler ML. A polyhydroxy acid skin care regimen provides antiaging effects comparable to an alpha-hydroxyacid regimen. Cutis; 73(suppl 2):14-17. 2004 ****SEBIACLEAR ACTIVE, BB crème ve crème SPF50. *****Clinical skor, 23 katılımcı, günde 2 uygulama, 28 gün


Hassas karma ve yağlı ciltler. Hassas ve akne eğilimli cilt üzerinde test edilmiştir. Yağlı olmayan mükemmel makyaj tabanı.

YÜKSEK KONSANTRASYONLARDA DERMATOLOJİK AKTİF MADDELER
- Glukonolakton (% 14) + Salisilik asit: nazik peeling etkisi ile kapalı gözenekleri açılmasına - siyah noktaların giderilmesine ve lekelerin oluşumunu sınırlamaya yardımcı olur.
-4% Niyasinamit: akneye neden olan bakterilerin çoğalmasını engellemeyi ve akneden kaynaklanan lekeleri gidermeyi destekler
- Matlaştırıcı ajan: aşırı sebum üretimini düzenler

INCI : LAB14.22/C.33 - İÇİNDEKİLER (FORMÜL) : AQUA (PURIFIED WATER), GLUCONOLACTONE, CYCLOPENTASILOXANE, PROPANEDIOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, NIACINAMIDE, SODIUM HYDROXIDE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SALICYLIC ACID, SACCHARIDE ISOMERATE, CITRIC ACID, DIMETHICONOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, POLYSORBATE 60, SODIUM CITRATE, SORBITAN ISOSTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE)

AKNE EĞİLİMLİ HASSAS CİLTLERDE ETKİLİ
Hipoalerjenik - Komedona neden olmaz
Kanıtlanmış etkinlik: 7 gün sonra lekelerde azalma gözlenebilir, 4 hafta sonra cilt kalitesi açıkça iyileşmeye başlar, gözenekler tıkanmaz, parlama kontrol altına alınır ve izlerde azalma sağlanabilir.
- %64 spotlar **
- %82 siyah nokta **
- %51 kırmızı izler**
- 12 saat boyunca nemlilik *****

** SEBIACLEAR ACTIVE, klinik skor, 42 katılımcı.

***** Korneometre kullanılarak yapılan ölçümler

Tek başına veya dermatolojik terapilere ek olarak tüm yüze sabah ve / veya akşam uygulayın.

Kanıtlanmış etki: 7 günde pürüzleri azaltır *

* Klinik çalışma, 42 katılımcı

Uzun süreli matlaştırıcı ve nemlendirici
Jel-krem doku. Yağlı olmayan bitiş. Mükemmel makyaj bazı.

The best of SEBIACLEAR ACTIVE

0% ALLERJEN
100% HASSAS CİLTLERİN KULLANIMINA UYGUNDUR

14% Glukonolakton + Salisilik asit + Matlaştırıcı ajan:Cilt dokusunu düzenlemeye, tıkanmış gözenekleri arındırmaya, leke oluşumunu sınırlandırmaya ve fazla sebumu düzenlemeye yardımcı olur
4% Niyasinamit : Bakterilerin çoğalmasını önler ve aknenin neden olduğu lekeleri ortadan kaldırmayı destekler

HİPOALERJENİK - YÜKSEK TOLERANS 
100% HASSAS CİLTLERDE TEST EDİLDİ

• -82% siyah nokta
Öz değerlendirme - 56 gün - 42 katılımcı