SEBIACLEAR MAT + PORES

Sebum düzenleyici ve matlaştırıcı bakım
Sebiaclear Mat + Pores, genişlemiş gözeneklerin bakımına ve sebum üretiminin düzenlenmesine yardımcı olur. Nazik peeling etkisi ile cilt yüzeyini arındırır.

143.00

MAT + PORES, sebum düzenleyici ve genişlemiş gözeneklerin bakımına yardımcı ve nemlendirici bir üründür. Gözeneklerin düzenlenmesine, cildin nemlendirilmesine ve 8 saat boyunca***** cildin matlaştırılmasına yardımcı olur. Optimal tolerans için nazik, AHA içermeyen soyma etkisi cilt dokusunun iyileştirilmesine ve fazla sebumun düzenlenmesine destek olur.

Optimum tolerans ve kullanım keyfi sunan bu ürün, akne sonrası oluşan izler üzerinde hafifletici ve özellikle kırmızı-kahverengi izleri gidermeye yardımcı etki sağlar**. Tüm farklı cilt tipleri akneye yatkın olabilir, bu nedenle SVR Laboratuarları tüm cilt tiplerinde etkili bir bakım için SEBIACLEAR ürünlerini güçlü içeriklerle formüle etti:

GLUKONOLAKTON, anti-enflamatuar ve keratolitik etki. (AHA'lar kadar etkili ancak cilt tarafından daha iyi tolere edilebilir***.)
NİASİNAMİD, anti-bakteriyel ve sebum düzenleyici etki****.
Akne oluşumunu engellemeye ve gidermeye yardımcı olan ve optimal konsantrasyonlarda kullanılan içerikler cildin bütünlüğünü bozmaz.


SEBIACLEAR ürünleri:
HİPOALERJENİKTİR, 100% HASSAS CİLTLERDE KULLANILABİLİR ve YAĞ İÇERMEYEN / KOMEDOJENİK OLMAYAN ŞEKİLDE FORMÜLE EDİLMİŞTİR.

* SVR tarafından **SEBIACLEAR ACTIVE, klinik skor, 42 katılımcı. ***Edison BL, Green BA, Wildnauer RH, Sigler ML. A polyhydroxy acid skin care regimen provides antiaging effects comparable to an alpha-hydroxyacid regimen. Cutis; 73(suppl 2):14-17. 2004 ****SEBIACLEAR ACTIVE, BB crème ve crème SPF50. *****Clinical skor, 23 katılımcı, günde 2 uygulama, 28 gün

Akne sonrası leke oluşumuna eğilimli cilt. Hassas ve yağlı ciltler üzerinde test edilmiştir. Kadifemsi, akışkan doku. Yağsız formülasyon.
YÜKSEK KONSANTRASYONLARDA DERMATOLOJİK AKTİF MADDELER
- Glukonolakton (%4) + Salisilik asit: Cildi arındırmaya, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye ve lekeleri azaltmaya yardımcı olur
- Mat SR (%2): Sebum düzenleyici, matlaştırıcı ve sebum üretimini düzenleyici etki.
- Hidrofilik şekerler: Cildi uzun süreli olarak nemlendirir

İNCİ:

LAB14.23 / C.21 - İÇİNDEKİLER (FORMÜL): AQUA (PURIFIED WATER), PROPANEDIOL, GLUCONOLACTONE, NIACINAMIDE, CAPRYLYL METHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PEG-12 DIMETHICONE/PPG-20 CROSSPOLYMER, SALICYLIC ACID, SACCHARIDE ISOMERATE, SARCOSINE, TOCOPHEROL, BUTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, GLYCERYL STEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PEG-100 STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 60, SILICA, SODIUM CITRATE, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, XANTHAN GUM, PARFUM (FRAGRANCE)

Hassas karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Hipoalerjeniktir. Komedona (siyah noktaya) neden olmaz.

Sabah ve / veya akşamları tüm yüze uygulanır.

Gözeneklerin bakımını yapar, cildi nemlendirir ve 8 saat boyunca matlaştırır *

* Klinik çalışma, günde iki uygulama, 23 katılımcı, 28 gün

Maksimum tolerans ve optimal gözenek bakımı için AHA içermeyen yumuşak keratolitik etki
Yağsız formül. Kadifemsi doku.

The best of SEBIACLEAR MAT + PORES

0% ALLERJEN
100% HASSAS CİLTLERDE KULLANIMA UYGUN

4% Glukonolakton + Salisilik asit :Cildi arındırmaya, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye ve lekeleri azaltmaya yardımcı olur
2% Mat SR : Sebum düzenleyici, matlaştırıcı ve sebum üretimini düzenleyici etki.
Hidrofilik şekerler :72 saat nemlendirme****


****Klinik skor, 13 katılımcı


HİPOALLERJENİK - YÜKSEK TOLERANS
100% HASSAS CİLTLERDE TEST EDİLDİ

• -64% butonlarda (beyaz nokta) azalma
• -82% siyah noktalarda azalma
Öz değerlendirme 56 gün - 42 katılımcı


BENZER ÜRÜNLER