SENSIFINE BAUME DEMAQUILLANT

Tüm hassas ve toleranssız cilt tipleri için. Yüz, gözler, dudaklar.

Gerçek bir makyaj temizleyici olan bu yağlı balsam, temizlik aşamasında devrim yaratır. Yalnızca 9 bileşenle formüle edilmiş, hassas ve reaktif ciltlere günlük yaşamın (kirlilik, makyaj) neden olduğu tahrişleri azaltmaya yardımcı olan çift temizliğin etkinliğini sunar. Doğal hindistancevizi kokusuna sahip yağlı balsam dokusu cildi sararak makyajı derinlemesine çıkarır ve suya dayanıklı makyajı tamamen çözer. Suyla temas ettiğinde, sütümsü emülsiyon, çevresel kirleri ve en sert kirlilik parçacıklarını kolayca giderir ve yağsız koruyucu bir nemlendirici film bırakır. Cilt temiz, yatıştırılmış ve nemlendirilmiştir.

Bir kez denediğinizde, onsuz olmak istemeyeceksiniz!
189,00
Kuru cilde nazikçe masaj yapın, makyaj yapılan bölgelere özellikle dikkat edin, ardından suyla emülsiyon haline getirin. İyice durulayın.

Balsamın yapısı ısı nedeniyle sıvıya dönüşürse, tüpü buzdolabında soğutun.
ISOPROPYL PALMITATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CITRIC ACID

The best of SENSIFINE BAUME DEMAQUILLANT