SPIRIAL EXTREME

Yoğun terleme karşıtı bakım

SPIRIAL EXTREME, hassas cilde duyarlı, ilk uygulamadan itibaren* aşırı terlemeyi düzenmeye ve koku oluşumunu önlemeye yardımcı bakım.

* Klinik çalışma, 22 katılımcı

99.00
Stres, nem artışı, spor, ilaç kullanımı vb. durumlarda terleme, yoğunlaşarak günlük yaşamı bozabilecek şekilde zorluk oluşturabilir. Spirial Extreme, aşırı terleme nedeni ile oluşan kötü kokuların giderilmesine ve doğal mekanizmayı bozmadan terlemenin düzenlenmesine yardımcı olur. Ürün, hassas ciltlerde bile kullanılabilen formülündeki 20% terleme düzenleyici kompleks ve koku önleyici ajan sayesinde terleme miktarının düzenlenmesini ve koku oluşumunun engellenmesini, 4% niyasinamit ile de cildin yatıştırılmasını ve korunmasını destekler. En iyi sonucu almak için ürünü, 3 gün sabah ve / veya akşam arka arkaya, temiz ve kuru cilde uygulayın. Ürün broşüründe belirtilen şekilde ihtiyaca göre uygulamalara ara verilebilir.

- %20 terleme düzenleyici kompleks [alüminyum klorür + alüminyum seskiklorohidrat], klasik bir terlemeyi önleyiciye kıyasla* iki kat daha yoğunlaştırılmış düzenleyici etki

- Kötü koku oluşumunu nötralize etmek için %38 antibakteriyel madde.

- Cildi korumak ve yatıştırmak için% 4 Niyasinamit


* SVR SPIRIAL Roll-on

HASSASİYETE EĞİLİMLİ CİLTLERDE DERMATOLOJİK KONTROL ALTINDA TEST EDİLMİŞTİR

% 95 Aşırı terlemeyi düzenler ve birkaç gün boyunca nemliliği azaltır

%86 Kötü kokulara karşı uzun süreli etkinlik sağlar

* Klinik puanlama, 22 katılımcı, 21 gün, memnuniyet%

En iyi sonuç için, 3 gün arka arkaya sabah ve veya akşam temiz kol altlarına uygulanır, sonrasında ihtiyaca göre haftada 2 veya 3 kez kullanılabilir.

Spirial Extreme kullanılmadığı zaman günlük deodorant kullanılabilir. Yetişkin ve adolesan (ergen) için uygundur, çocuk kullanımı için önce eczacı veya doktor ile görüşülmelidir. Tahriş olmuş cilde uygulanmamalıdır. Traş ve epilasyondan 48 saat sonra uygulanabilir. Herhangi bir tahriş oluşumunda, şikayetler devam ederse doktora başvurulmalıdır. Harici kullanım içindir.

İlk uygulamadan itibaren etki *
Hassas ciltlerde kullanıma uygun
Daha iyi etkinlik, daha iyi tolerans *

The best of SPIRIAL EXTREME

0% ALLERJEN

% 100 DUYARLI CİLT

-%20 terleme düzenleyici kompleks [alüminyum klorür + alüminyum seskiklorohidrat]: terlemeyi, doğal mekanizmasını aksatmadan kalıcı bir şekilde kontrol etmek için kullanılan, klasik bir terlemeyi önleyiciye kıyasla * iki kat daha konsantre içerikler.

- Hoş olmayan kokuların oluşumunu nötralize etmek için% 38 antibakteriyel madde.

- Cildi korumak ve yatıştırmak için% 4 Niacinamide.

HİPOALERJENİK - YÜKSEK TOLERANS
100% HASSAS CİLTLERDE TEST EDİLDİ.