SPIRIAL VEGETAL ROLL ON

Alüminyum içermeyen, Adaçayı, Atkuyruğu ve Bamboo bitki ekstreleri ile desteklenmiş, 48 saate kadar normal terlemeyi ve koku oluşumunu düzenlemeye yardımcı roll-on.
155.00
Bitki bazlı ekstreler- Adaçayı; deodorant + Atkuyruğu; anti-perspirant + Bamboo; nemi azaltıcı özellikleri ile 48 saate kadar normal terlemeyi ve koku oluşumunu düzenlemeye yardımcı olur. Her gün temiz kol altlarına uygulayınız. Epilasyon sonrası kullanılabilir. Hassas ciltlere uygundur. Sarı leke bırakmaz.
Aliminyum - Parfum - Alkol - Paraben

INCI : İÇİNDEKİLER (FORMÜL) : AQUA (PURIFIED WATER) . CYCLOPENTASILOXANE . BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT . STEARETH-2 . GLYCERIN . CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL PHYTOSTEROL ESTERS . LACTIC ACID . STEARETH-21 . 1,2-HEXANEDIOL . 2-METHYL 5-CYCLOHEXYLPENTANOL . CAPRYLYL GLYCOL . PENTYLENE GLYCOL . MICROCRYSTALLINE CELLULOSE . DISODIUM EDTA . XANTHAN GUM . EQUISETUM ARVENSE EXTRACT . CITRIC ACID . CELLULOSE GUM . SODIUM BENZOATE . POTASSIUM SORBATE . BISABOLOL . CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER EXTRACT . SALVIA OFFICINALIS (SAGE) OIL.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Her gün temiz kol altlarına uygulayınız. Epilasyon sonrası kullanılabilir

48 saate kadar etkili* alüminyum tuzları içermeyen deodorant

* Bilimsel test.

İritasyon karşıtı, sarı ve beyaz leke bırakmayan tekstür
Hassas ciltler için uygundur

The best of SPIRIAL VEGETAL ROLL ON

0% ALLERJEN

% 100 DUYARLI CİLT

• Bitki bazlı terlemeyi önleyici madde: Terlemeyi düzenlemeye ve nemliliği azaltmaya yardımcı bakım

HİPOALERJENİK - YÜKSEK TOLERANS

% 100 HASSAS CİLTLERDE TEST EDİLDİ