SUN SECURE BRUME SPF50+

Hassas ciltler için UVA / UVB, gözle görülür ve kızıl ötesi ışınların zararlarından korumaya yardımcı, yüksek faktörlü, süt formunda güneşten koruma kremi.

224.00

SUN SECURE Brume SPF50 +

3 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler

Basın tarafından ödüllendirildi : Prix France Prix d'Excellence de la Beauté Marie Claire 2018. (Fransa - Marie Claire)

Tüm cilt tipleri için uygun güneşten koruyucu sprey. Optimum koruma için suya , sürtünmeye karşı dayanıklıdır ve ıslak cilde bile uygulanabilir. Çocuk ve yetişkin tüm ailenin güneşe karşı aşırı duyarlı cildi için mükemmeldir. Hassas yazlık kokusu ve hafif dokusu bütün aileye hitap eder.Yenilikçi ve güvenli teknoloji ile SVR, cilde zararlı UVA+UVB, görünür ve kızılötesi ışınların tümünden korumayı hedefler.Suya, tere ve sürtünmeye dayanıklıdır. Oktokrilen içermez..

Güneşe karşı hassas ciltler için tavizsiz formül: Hipoalerjenik. Alkol, oktokrilen ve propilen glikol içermez. Alerjen içermeyen ve ışık hassasiyeti yaratmayan hoş kokusuyla kullanım keyfi sunar.

Güneş ışınlarının tümünü hedefleyen Integral Secure Technology*, üçlü koruma kalkanı oluşturur:

• Yüzeyde fiziksel koruma; yüksek performanslı, fotostabil ve organik güneş filtreleri, SPF50 +

• Hücresel kalkan; lipozomal antioksidan kompleksi [B-karoten + Detoksophane®]

• Hücresel hasara karşı; yoğun güneş maruziyeti ile oluşan hücresel hasarı onarmaya yardımcı niyasinamit.

* SVR Integral Secure Technology; UVA, UVB, görünür ışık (visible) ve kızılötesi (infrared) ışınların oluşturduğu oksidatif hasara karşı koruma sağlar.

INCI : LAB15.21/I.08 - İÇİNDEKİLER (FORMÜL) : BUTANE, ALCOHOL DENAT., DICAPRYLYL CARBONATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, HOMOSALATE, DIISOPROPYL ADIPATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PROPANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, POLYESTER-7, BETA-CAROTENE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, GLYCINE SOJA OIL, HYDROGENATED PHOSPHATIDYLCHOLINE, LECITHIN, LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, AQUA (PURIFIED WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, LYSOLECITHIN, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, PARFUM (FRAGRANCE)

DERMATOLOJİK KONTROL ALTINDAKİ KANITLANAN ETKİ

% 100 Anında tazelik hissi, Çıplak cilt etkisi bırakır *
% 95 Yapışmayan doku * 
Kullanıcıların % 90'ı beğendi * 
* SVR SUN SECURE Brume, kullanım testi, 21 katılımcı, 21 gün,% memnuniyet
Güneşe maruz kalmadan nemli veya kuru cilt üzerine cömertçe-yeterli miktarda ve eşit şekilde uygulayınız.Uygulama miktarının azaltılması koruma düzeyini düşürür. Sıklıkla tekrarlayınız.Özellikle tere ve suya maruz kaldıktan sonra tekrarlayınız.


UYARI:Güneş ışınlarının etkili olduğu saatlerde güneşten kaçınınız veya koruyucu giysi giyiniz.Güneş ışınları ve yanıkları özellikle çocuklar ve bebekler için tehlikelidir.Sıcaktan,sıcak  yüzeyden, kıvılcımdan açık alevden uzak tutun.Sigara ateşi tehlike yaratabilir. Açık aleve ve ateşleme kaynağına püskürtmeyiniz. Kullandıktan sonra bile delmeyiniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Kullanım:Yüze uygulamadan önce ellere püskürtünüz.Gözle temastan kaçınınız.

Çocukların ve yetişkinlerin güneşten aşırı hassas olan ciltleri için ıslak cilde bile uygulama keyfi
Ultra ince sprey ve anında tazelik
Suya, terlemeye ve sürtünmeye dayanıklı

The best of SUN SECURE BRUME SPF50+

0% ALLERJEN - PARABEN
100% HASSAS  CİLT

HİPOALERJENİK- YÜKSEK TOLERANS
100% HASSAS CİLTLERDE TEST EDİLDİ