SUN SECURE ECRAN MINERAL TEINTEE

% 100 mineral güneş koruma filtrelerinden ve kapatıcı mineral pigmentlerden oluşan, çok yüksek SPF50 + koruma sağlayan güneş kremi. Tek bir evrensel renk tonu, iki farklı tekstür ile farklı cilt tiplerinin kullanımı kolaylaşır: normal & karma ciltler ve kuru & çok kuru ciltler için 2 farklı doku.

138.00

Basın tarafından ödüllendirildi : Prix France Prix d'Excellence de la Beauté Marie Claire 2018. (Fransa - Marie Claire)

Toleranssız ciltler için 100% mineral filtrelerden oluşan güneşten koruma kremi. Normal ve kuru ciltlere özel olarak 2 ayrı tekstürde formüle edilen bu ürün yüksek kapatıcı özelliklidir ve yağlı görünüm vermeden tüm gün cilt tonunun eşit kalmasını sağlar. İçerisindeki Integral Secure Technology sayesinde sadece UV ışınlarını değil (ışınların % 10’u), aynı zamanda gözle görülen ve kızılötesi ışınları da (ışınların % 90’ı) hedef alarak güneşin tüm ışınlarından korumayı hedefler. Komedojenik değildir, parfüm içermez.

Güneşe karşı hassas ciltler için tavizsiz formül: Hipoalerjenik. Parfüm içermez.

Güneş ışınlarının tümünü hedefleyen Integral Secure Technology*, üçlü koruma kalkanı oluşturur:

• Yüzeyde fiziksel koruma; yüksek performanslı, fotostabil ve organik güneş filtreleri, SPF50 +

• Hücresel kalkan; lipozomal antioksidan kompleksi [B-karoten + Detoksophane®]

• Hücresel hasara karşı; yoğun güneş maruziyeti ile oluşan hücresel hasarı onarmaya yardımcı niyasinamit.

* SVR Integral Secure Technology; UVA, UVB, görünür ışık (visible) ve kızılötesi (infrared) ışınların oluşturduğu oksidatif hasara karşı koruma sağlar.


INCI: (Dry to very dry skin) LAB 15.31/B. 17-INGREDIENTS (CONTAINS): AQUA (PURIFIED WATER), ZINC OXIDE [NANO], TITANIUM DIOXIDE [NANO], CYCLOPENTASILOXANE, HEXYLDECYL STEARATE, CI 77891, DIMETHICONE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL DIMETHICONE ETHOXY GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, SILICA, ALUMINA, CETYL DIMETHICONE, NIACINAMIDE, TRIDECYL SALICYLATE, BETACAROTENE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, GLYCINE SOYA OIL, HYDROGENATED PHOSPHATIDYLCHOLINE, LECITHIN, LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, GLYCERIN, TITANIUM DIOXIDE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, 1.2-HEXANEDIOL, ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, LYSOLECITHIN, MAGNESIUM SULFATE, QUATERNIUM-90 BENTONITE, STEARIC ACID, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHENOXYETHANOL, CI 77491, CI 77492, CI 77499

INCI: (Normal to combination skin) LAB 15.31/B. 17-INGREDIENTS (CONTAINS): AQUA (PURIFIED WATER), ZINC OXIDE [NANO], TITANIUM DIOXIDE [NANO], CYCLOPENTASILOXANE, HEXYLDECYL STEARATE, CI 77891, DIMETHICONE, PROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL DIMETHICONE ETHOXY GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, SILICA, ALUMINA, CETYL DIMETHICONE, NIACINAMIDE, TRIDECYL SALICYLATE, BETACAROTENE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, GLYCINE SOYA OIL, HYDROGENATED PHOSPHATIDYLCHOLINE, LECITHIN, LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, GLYCERIN, TITANIUM DIOXIDE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, 1.2-HEXANEDIOL, ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, LYSOLECITHIN, MAGNESIUM SULFATE, QUATERNIUM-90 BENTONITE, STEARIC ACID, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHENOXYETHANOL, CI 77491, CI 77492, CI 77499

DERMATOLOJİK KONTROL ALTINDAKİ KANITLANMIŞ ETKİ

% 95 İyi kapatıcı etki, sürtünmeye karşı dirençli, kusurları gizler *

Kullanıcı testi, 20 katılımcı, 28 gün,% memnuniyet
Güneşe çıkmadan önce tüm uygulama alanına (yüz ve/veya vücut) eşit ve yeterli miktarda uygulanır. Korumanın devamlılığı için uygulama sıklıkla ve yeterli miktarda tekrar edilmelidir.
% 100 mineral, kimyasal filtrelere toleranssız ciltler için çok yüksek koruma
Evrensel renk tonu ile yüksek kapatıcı özellik
Suya, tere ve sürtünmeye dayanıklı tekstür

The best of SUN SECURE ECRAN MINERAL TEINTEE

0% ALLERJEN
100% TOLERANSSIZ CİLTLER

HİPOALERJENİK - YÜKSEK TOLERANS

% 100 HASSAS CİLTLERDE TEST EDİLDİ